Skip to main content

Ručně dělané,
s láskou pečené… 

… to je KOKO Charlie Donut – psí pekárna 

Charlie Donut
Bez barviv, dochucovadel a konzervantů
Bez barviv, dochucovadel a konzervantů

DOVOLENÁ 

Ahoj kamarádi, od 28. 6. do 14. 7. jsme na prázdninách. 

Všechny Vaše objednávky budeme opět zasílat od 15. 7. 

Krásné léto Vaše Charlie Donut.

Ahoj kamarádi, jmenuji se Charlie Donut a jsem bulteriéři slečna. S mojí paničkou pečeme ty nejlepší pamlsky pro pejsky, prostě koko. A ač nerada, víte, jak to my pejsci máme, rozhodla jsem se o ně s vámi podělit. 

Naše domácí pamlsky z domácí pekárny jsou ručně dělané, s láskou pečené, bez jakýchkoliv konzervantů, barviv a dochucovadel. Kokina obsahují suroviny, které jsou pro nás pejsky prospěšné. V pamlscích najdeš poctivé maso, ovoce, zeleninu, kvalitní oleje, semínka atd. 

Zakládáme si na surovinách a čerstvosti.

Jak to vše začalo?

Panička chtěla mít přehled o tom co se mi dostává do misky a u kupovaných pamlsků často nevěděla, co vůbec obsahují a trvanlivost jeden rok a více jí taky úplně netěšila. Tak mi jednou doma upekla masové „něco“ na plech. Jako vzhledově nic moc, „ale to nám čtyřnohým nevadí, že?“ bylo to plné masíčka, prostě mňamka. Postupně jsme zkoušely recepty a na Vánoce darovaly speciální balíčky cukroví mým psí kámošům Coffemu, Fanynce, Terce, Elišce. A jak to dopadlo? Po pamlscích se jen zaprášilo, další Vánoce jsme pekly, co nám packy stačily, pamlsky pro pejsky jsme prodávali na vánočních trzích. Spousta pejsků si tak mohlo během vánoční pohody dát moje vepřové rohlíčky, chro-chro koláčky, burákové stromečky, perníčky, a tak vznikl nápad domácí pekárny, péct poctivé pamlsky a dělat pejskům radost!

Všechny psí pamlsky prošly mou kontrolou a já mám opravdu vybraný jazýček.

Pojďme spolu vybrat něco dobrého do bříška/misky.

Pac a pusu vaše Charlie Donut